Przeżyli ze sobą 50 lat

05.09.2024 r.

Burmistrz Marcin Nazarewicz wręczył wczoraj, w imieniu Prezydenta RP, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczeniami zostało uhonorowanych 6 par małżeńskich, które świętowały swój Jubileusz 50 lat wspólnego życia.

Wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W środę, 4 września w uroczystej atmosferze Sali Ślubów, odbyła się wyjątkowa ceremonia, podczas której uhonorowano 6 par za ich długotrwałe pożycie małżeńskie.

Złote Gody obchodzili:

Barbara i Kazimierz Chamułowie

Grażyna i Julian Kłosowie

Janina i Henryk Kuchtowie

Halina i Wiesław Mielniczkowie

Stanisława i Stanisław Skibowie

Teresa i Augustyn Krajnikowie

Serdeczne gratulacje i słowa uznania skierował do Jubilatów burmistrz Marcin Nazarewicz. Podkreślając jak ważny przykład miłości, wytrwałości i tolerancji dają pary z wieloletnim stażem małżeńskim. To wzór do naśladowania, zwłaszcza dla tych, którzy stoją przed wyborem wspólnej drogi życiowej. Dopełnieniem słów były listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów.

Życzenia złożyła również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewa Rokoszyńska.

Nie odbyło się bez tradycyjnego toastu i mini koncertu w wykonaniu solistek z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki pod kierownictwem Wiktora Maruta.

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych, wspólnych lat w zdrowiu i radości.

Fotorelacja z wydarzenia TUTAJ