ZA DARMO

Darmowa komunikacja miejska dla mieszkańców Jarosławia

„Jarosławska Karta Mieszkańca” już teraz umożliwia mieszkańcom Jarosławia korzystanie z darmowego transportu publicznego na terenie miasta. Aby skorzystać z tego benefitu, wystarczy posiadać kartę, którą można łatwo pobrać jako aplikację mobilną lub zamówić w wersji fizycznej, jako tradycyjną kartę plastikową.

Wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej jest elementem szerszej strategii modernizacji i optymalizacji działalności miejskich spółek, mającej na celu nie tylko ułatwienie dostępu do transportu publicznego, ale również zmniejszenie zatłoczenia ulic oraz poprawę stanu środowiska w mieście. Ta innowacyjna inicjatywa jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania mieszkańców i stanowi ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonego i przyjaznego mieszkańcom miasta.