Zmiana organizacji ruchu na ul. Pełkińskiej

17.09.2024 r.

Przypominamy!
Od 20 września ul. Pełkińska na czas remontu będzie drogą jednokierunkową! Przejazd tylko w kierunku obwodnicy!

Zmiana organizacji ruchu ul. Pełkińskiej

W związku z trwającym remontem ul. Pełkińskiej, od piątku 20 września wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy od ul. Kraszewskiego w stronę obwodnicy miasta. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o ostrożną jazdę.
Proponujemy kierowcom wiozącym płody rolne w kierunku zakładów zbożowych przejazd ulicami: Dolnoleżajska, Misztale, Wodna, Dojazdowa, Zwierzyniecka, Długosza, Flisacka, rondo im. Bp. I. Tokarczuka i obwodnica miasta w kierunku Przemyśla. Niestety Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych Autostrad w Rzeszowie nie wyraziła zgody na przejazd pojazdów rolniczych obwodnicą miasta na odcinku od ronda gen. Szymańskiego do ronda Abp. I. Tokarczuka.